Noqbox title
Nogbox Content
De gezelligste LAN-party in de regio Arnhem/Nijmegen
Next: Wake-up On LAN 46 : 23-24-25 oktober 2026

Gigabit netwerk volledig @ WOL16

Geplaatst op: 25-10-2009

Vanaf WOL16 is het gigabit netwerk van Wake-up On Lan compleet. Met de aanschaf van een 48-poorts D-Link 1248-T is ons netwerk compleet en hebben wij 108 gigabit poortjes beschikbaar per LAN.

WOL heeft jullie natuurlijk al jarenlang verwend met een gigabit-netwerk, maar dit was tot op heden meer een bijeengeraapt zooitje dan een volledig netwerk. Voor WOL12 hebben we de eerste twee van in het totaal drie 24poorts gigabit-switches gekocht. deze leverden jullie (minus trunks) de afgelopen lans al 66poortjes op, wat op zich net genoeg is, maar vanwege een betere verdeling wilde we er toch nog eentje bij.

Met de aanschaf van een 48poorts gigabit-switch afgelopen zaterdag, heeft WOL nu een eigen netwerk van 120poortjes, waarvan er 108 effectief voor jullie, onze hondstrouwe bezoekers, zijn. Dit betekent dus dat in theorie er voor iedere bezoeker 2 gigabit en 1 wifiverbinding beschikbaar is!

Ook hebben we al een tijdje een volledig dekkend 100 Mbit back-up netwerk, bestaande uit 3 3com 3300 switches. Dus zelfs als alle D-links tegelijk uitvallen, kunnen we binnen luttele minuten een volledig nieuw netwerk neerleggen.

Voor andere LANparties is het mogelijk om ons netwerk te huren. Huurbaar zijn dus:
3x D-link 1224-t 24poorts gigabit
1x D-link 1248-t 48poorts gigabit
3x 3com 3300 24poorts 100mbit

Voor meer informatie over ons netwerk en het verhuur, kun je contact opnemen met Gman of ONOK.